Gamink.lt

Biskvitinis vyniotinis su kava

 • Ingredientai

  8 kiaušinių tryniai ir 4 kiaušinių baltymai
  100 g cukraus
  80 g miltų
  20 g krakmolo
  Kremas
  1/2 l grietinėlės
  100 g pieniško šokolado
  100 g juodojo šokolado
  2 pakeliai vanilinio cukraus
  2 šaukštai tirpios kavos

  Gaminimas

  Trynius išplakti su 50 g cukraus iki kremo konsistencijos. Baltymus išplakti, pamažu suberti likusj cukrų ir išplakti iki standžių putų.

  Persijotus miltus sumaišyti su krakmolu. Baltymų putas ir miltų mišinj atsargiai įmaišyti į trynių kremą. Tešlą sukrėsti į kepimo popieriumi išklotą skardą, išlyginti ir iškepti. Kepti 225°C orkaitėje 6-8 minutes.

  Iškepusį biskvitą perdėti ant drobinio rankšluostuko, nuplėšti popierių, uždengti drėgnu rankšluostėliu ir palikti šaltoje vietoje, kad atvėstų.

  Į pakaitintą grietinėlę suberti sutrupintą šokoladą, vanilinj cukrų bei kavą, gerai išmaišyti, užvirinti ir atvėsinti. Vėsinamą masę retkarčiais pamaišyti, o kai atvės – įdėti į šaldytuvą.

  Atšaldytą grietinėlę su priedais išplakti iki standumo. Paruoštu kremu aptepti biskvitą ir susukti vyniotinį. Vyniotinį dėti ant medinės lentelės ir papuošti.

Lankytojų komentarai

 1. Salma 2012 June 19, 21:02

  Valerian is okay but can make you rllaey tired. Kava kava works rllaey well but recently a warning was issued by the FDA about Kava being dangerous particularly for your liver so be careful if you try that.

Palikti komentarą