Gamink.lt

Vasaros krepšeliai su įdaru

 • Ingredientai

  125 g miltų
  125 g krakmolo
  1 šaukštelis kepimo miltelių,
  žiupsnelis druskos
  125 g minkšto sviesto
  125 g cukraus
  2 kiaušiniai
  50 ml pieno
  50 ml grietinės

  Įdaras
  2 šaukštai abrikosų marmelado
  1/4 l grietinėlės
  1/2 stiklainio serbentų drebučių
  300 g smulkių šaldytų uogų
  25 g skaldytų migdolų

  Gaminimas

  Tešlos komponentus nurodyta tvarka sudėti į virtuvės kombainą ir išminkyti blizgią ir tamprią tešlą.
  Plokščias 12 cm skersmens formeles prikrauti tešlos ir 30 minučių palikti šaltai. Šiek tiek tešlos iš formeles vidurio prispausti prie kraštų. Kepti ant vidurinio orkaitės įtvaro, kol krepšeliai gražiai pagels. Kepti 200°C orkaitėje 8-10 minučių.

  Iškepusius krepšelius aptepti marmeladu. Drebučius pakaitinti ir sumaišyti su šaldytomis uogomis. Grietinėlę išplakti iki standumo ir papuošti krepšelių kraštus. Krepšelius įdaryti vaisiais, apibarstyti skaldytais migdolais.

Lankytojų komentarai

 1. Ahmed 2012 October 3, 15:16

  Rasa, dėkui už sveikinimus. Būtinai pranešk, kaip gaiuss paštetas!Indre, sveikinu su nauju įrankiu virtuvėje. Man blenderis pirmas pagalbininkas virtuvėje – atstoja ir mikserį, ir blenderį :) O paštetas, kaip ir daug kas, tikrai bus skanesnis ir sveikesnis pačios gamintas. Pašildyti nereikia. Bent aš nešildauEgle, eisiu ieškoti tavojo recepto. Sudominai. Ar mažasis gurmanas ’sophisticated’, dar negaliu pasakyt – dabar visa ko topas yra tortellini ir prosciutto cotto. Na ir sūriai. Net nebandyk nepasidalinti :) Savaitgalio rendezvous, reiktų pabandyti su dar mažiau sviesto. Ir apskritai padaryti konkursą, kas pagamins (vis dar skanų) parfait su mažiausiu kiekiu sviesto :D egidija, toks klausimas ir man kilęs buvo. Taigi išėmiau vieną uogą ir sublenderiavau dvi. Galėjau palikti ir visas tris…ievute, na prajuokinai nerealiai :D O aš vis galvojau, kur mačiau šitai su levandomis. Tikriausiai tavo senąjame bloge?Neringa, tai jau tikrai, nedaug trūksta ir pradėsim klausytis ‘o kaip bėga metai’ ir panašaus tipo dainų :D Mauro, non vedo l’ora a provare la tua versione di parfait!

Palikti komentarą