Gamink.lt

Manų kruopų blyneliai

 • Ingredientai

  3/8 l pieno, žiupsnelis druskos
  2 šaukštai cukraus
  2 šaukštai sviesto
  65 g manų kruopų
  konservuotų vyšnių stiklainis (850 g)
  2 kiaušiniai
  2 šaukštai vyšnių antpilo
  4 šaukštai pieno
  4 šaukštai džiūvėsėlių
  aliejaus

  Gaminimas

  Pieną užvirti su druska, cukrumi ir sviestu. Pamažu suberti manų kruopas ir maišyti, kol sutirštės. 10 minučių vėsinti.

  Iš kompoto išgriebtas vyšnias nuvarvinti sietelyje. 100 g susmulkintų vyšnių suberti į košę ir išmaišyti. įmušti 2 kiaušinius, įpilti 2 šaukštus vyšnių antpilo, išmaišyti.

  Skardą aptepti aliejumi, 2 cm sluoksniu sukrėsti košę, išlyginti ir palikti vėsioje vietoje, kad sustingtų.

  Iš košės išpjauti 6 cm skersmens skritulius. Kiekvieną paplotėlį suvilgyti kiaušinio plakiniu ir apvolioti džiūvėsėliuose. Palikti, kad džiūvėsėliai priliptų. Į keptuvę įpilti pakankamai aliejaus, įkaitinti ir kepti blynelius, kol pagels.

Lankytojų komentarai

 1. Lee 2012 June 19, 18:36

  Smagiai čia diskusijos verda. Užklydau nete ieškodamas info apie knygą dievo iiziluja , bet noriu tik vieną mintį pasakyti, tačiau ją skaitydami negalvokite apie religiją ir nepulkit pyktis, galvokit apie paprasčiausią žodžio prasmę (esmę). Kad būtų aiškiau štai pvz.: Yra teiginys rytoj lis -. Aš tikiu, kad rytoj lis. Atėjo rytojus lijo; arba atėjo rytojus nelijo . Visai nesvarbu lijo ar nelijo, esmė tikėjau, kad lis.O dabar ta mintis:TIKĖJIMAS YRA NEŽINOJIMAS. Pasikartosiu neverskit pirmo žodžio ( tikėjimas ) kaip religijos, tai tik paprastas žodis reiškiantis tikėjimą , net ir tokio paprasto dalyko kaip lietaus kitą dieną.

Palikti komentarą