Gamink.lt

Braškių apkepas su migdolų kremu

 • Ingredientai

  750 g braškių
  75 g miltinio cukraus
  1/4 l sauso baltojo vyno
  3 šaukštai citrinos sulčių
  1 tarkuota vanilės lazdelė
  50 g sviesto
  2 šaukštai miltų
  2 kiaušinių tryniai
  2 kiaušinių baltymai
  2 šaukštai kapotų migdolų
  1 pakelis vanilinio cukraus
  6 šaukštai apelsinų likerio

  Gaminimas

  Braškes nuplauti, nuskabyti vaiskočius ir nusausinti. Dubenėlyje miltinį cukrų sumaišyti su vynu, citrinos sultimis, tarkuota vanilės lazdele ir suberti braškes. Viską gerai išmaišyti, uždengti dangčiu ir palikti 30 minučių šaltai.

  Plokščią kepimo formą ištepti sviestu, apibarstyti cukrumi. Braškes nuvarvinti sietelyje, sunką supilti j dubenėlį. Prikaistuvyje ištirpintą sviestą sumaišyti su miltais, praskiesti braškių sunka ir užvirinti. Paruoštą padažą supilti į dubenį.

  Braškes suberti į kepimo formą. Baltymus išplakti iki putų. Į šiltą padažą po vieną suleisti trynius, pamažu įmaišyti baltymų putas ir išplakti.

  Paruoštu kremu užpilti braškes, apibarstyti migdolais ir vaniliniu cukrumi. Kepti iki 250 C įkaitintoje orkaitėje, kol apkepas gražiai pagels apie 8-10 minučių. Kepamą desertą nuolat stebėti, kad nesuskrustų. Metaliniame samtyje įkaitinti likerį, uždegti, aplieti desertą ir liepsnojantį tiekti į stalą. Įspūdingai atrodo prie žvakių šviesos.

Lankytojų komentarai

 1. Hurram 2012 August 31, 07:57

  11andrzejo mf3wi: Jakich efektf3w można się spodziewać po reioltnu?- poprawy kolorytu skf3ry- elastyczności- zwężenia porf3w- redukcji łojotoku- wzrostu jędrności skf3ry właściwej- wygładzenie zmarszczekW sumie jest ich całkiem sporoNa trądzik Retinoidy mogę polecić -1Czy ta odpowiedź była pomocna?

Palikti komentarą

Kiti receptai